Rozľahlé more siahajúce až za horizont a divoké vlny, ktoré obmývajú piesočnaté pláže – do tohto obrazu sa v myšlienkach môžete preniesť vždy, keď siahnete na nábytkové dvierka s fóliovým dekórom ULTRA.

Unikátna štruktúrovaná fólia ULTRA na nábytkových dvierkach T.classic evokuje pri dotyku jemné zrnká piesku. „Fascinujúci povrch však nie je iba dizajnovou záležitosťou, tento materiál má aj mnoho praktických vlastností,“ hovorí Martin Dusík, obchodný riaditeľ spoločnosti Trachea, výrobca nábytkových dvierok a korpusov.

Fólie ULTRA vynikajú mimoriadnou odolnosťou voči akémukoľvek mechanickému poškodeniu a matné prevedenie celkom eliminuje odtlačky prstov. Dotýkať sa „piesočného“ povrchu sa teda môžete kedykoľvek a tak často, ako len chcete. Jemná štruktúra pritom údržbu povrchu nezhoršuje, povrch sa čistí rovnako ľahko, ako materiál s hladkým povrchom. Nábytkové dvierka T.classic sú dostupné v troch variantoch fólií ULTRA, pričom atmosféru leta ešte väčšmi umocní dekór čiernej, ktorý vás prenesie na čierne exotické pláže ostrovov Santorini či Tenerife. www.trachea-dvierka.sk