Aj ak bola pre vás návšteva wellness centra v časoch pred pandémiou pravidelnou rutinou, je možné, že ste už dávnejšie žiadny jednodňový wellness neabsolvovali. Nehovoriac rovno o dlhších wellness pobytoch.

Ak sa po dlhej dobe (alebo prvýkrát v živote) na jeden takýto wellness pobyt chystáte, nezaškodí vedieť, čo by vo vašej batožine určite nemalo chýbať.

Plánujete aj večeru v luxusnej reštaurácii? Majte na to vhodný outfit

Prezerala ste si luxusné wellness pobyty v Piešťanoch, ktoré vás zlákali natoľko, že ste si rovno taký pobyt aj rezervovala? A s blížiacim sa termínom pobytu rozmýšľate, čo všetko by ste si mala zbaliť, aby ste si takýto pobyt užila na maximum? Máme pre vás pár tipov.

Nie je to totižto len o tom, že si zbalíte ležérne oblečenie, v ktorom budete oddychovať na izbe. Nezaškodí mať so sebou aj elegantnejšie šaty ak máte v úmysle absolvovať luxusnú večeru v drahej reštaurácii. Niektoré takéto reštaurácie totižto vyžadujú určitý dress code a aj v prípade, že rada trávite čas v legínách a pohodlnom tričku, na drahú večeru to určite nie je vhodný outfit.

Zbaľte si oblečenie na všetky aktivity, ktoré pobyt ponúka

Legíny a iné dámske oblečenie určené hlavne na športovanie však doma nechávať nemusíte. Ak plánujete okrem relaxu aj aktívny oddych v podobe návštev hotelového fitka, určite sa vám zídu nielen legíny, ale aj športové tričko, či tielko a športová podprsenka a obuv.

Aktívny oddych však môže mať aj podobu plávania v bazéne, takže nezabudnite na plavky. Vlastne, tie máte určite už zbalené, veď kto by išiel na wellness pobyt bez plaviek? Kľudne si však pribaľte aj ďalšie naviac, určite ich využijete. Naopak župan a papuče bývajú v luxusnejších hoteloch samozrejmosťou, takže tie môžete kľudne nechať doma. Zdroj obrázka: Autor: kudla / Shutterstock.com