S klesajúcimi vonkajšími teplotami stúpa počet vrstiev oblečenia, ktoré si musíme pred odchodom z domu obliecť, aby nám bolo príjemne teplo a hlavne, aby sme predišli nachladnutiu a iným zdravotným problémom.

Zatiaľ, čo páni si jednoducho dajú zimnú bundu, prípadne ak chcú vyzerať elegantnejšie tak pánsky kabát, my ženy riešime večnú zimnú dilemu. Obliecť sa teplo alebo obliecť sa sexi?

To, že je vonku zima, neznamená, že sa musíte vzdať ženskej elegancie
A netýka sa to len žien, ktoré pracujú na riadiacich pozíciach, ale aj tých žien, ktoré v práci riadia „len“ nízkozdvižný paletový vozík. Tie síce v práci outfit riešiť nebudú, ale mimo práce majú aj ony právo vyzerať skvelo.

A aj keď sa to možno niekomu nezdá aj v chladných dňoch sa môže žena obliecť tak, že jej bude nielen teplo, ale naviac bude priťahovať pohľady okoloidúcich mužov. Sexi outfit totižto nie je zásadne o tom, ukázať čo najviac. Samozrejme, čím sú teploty nižšie, tým je táto úloha ťažšia, ale to neznamená, že je nesplniteľná.

Outfit, ktorý zahreje vás a rozpáli aj mužov
Ktorý módny kúsok by teda mal tvoriť základ takéhoto outfitu? Jednoznačne teplejšie dámske šaty. Je vôbec nejaký druh oblečenia viac ženský ako šaty? Samozrejme, do chladnejších dní nemôžete rátať s ľahkými letnými šatami s hlbokými výstrihmi. Teraz je skôr čas na niečo teplejšie.

Napríklad na pletené rolákové šaty a pančuchy. Ak bude skutočne zima, oblečte si na šaty ešte dlhú zimnú bundu. Čo sa obuvi týka, skvelou voľbou budú vysoké kožené čižmy. Tie nielenže zohrejú vaše nohy, ale výrazným spôsobom prispejú aj k tomu, že budete vyzerať sexi.

Ak vaše šaty nebudú rolákové, nezabudnite na veľkú teplú šatku, aby vám nebola zima na krk. Na ukazovanie dekoltu bude čas po zime. A čo farby? Záleží od vášho vkusu, ale skúste kombinovať jednofarebné šaty a vzorované pančuchy alebo naopak. Uvidíte, že budete vyzerať skvelo.

Zdroj obrázka:
Autor: Victoria Chudinova / Shutterstock.com