Na Slovensko prichádza nový trend pitia vody s  Waterdrop. Táto malá kocka s bohatou chuťou ovocia prijme úplne každého k pitiu vody. Waterdrop- mikrodrink, dodá každému poháru vody lahodnú chuť plnú botanických výťažkov a extraktov zo superpotravín z celého sveta.

Waterdrop predstavuje predovšetkým úžasnú myšlienku a veľké odhodlanie zmeniť spôsob pitia vody bez plastov, konzervantov, ale s množstvom vitamínov a antioxidantov. Je súčasťou zdravého životného štýlu. Každý pohár vody s Waterdrop sa premení na jedinečný zážitok z chuti plného ovocia. V malej kocke sú zabalené tie najlepšie a najzdravšie ingrediencie zo všetkých kútov sveta. Každý si nájde svoju obľúbenú chuť, či už acai z Brazílie, ázijsky ženšen, moringu z Indie alebo africký baobab. Waterdrop kocky sú vytvorené granuláciou tých najjemnejších rastlinných a ovocných výťažkov, jemne zlisovaných a ekologicky zabalených.

Príprava je pritom veľmi jednoduchá, stačí hodiť 5-gramovú kocku Waterdrop do pohára alebo fľaše vody a vzápätí sa z niečoho tak malého stane niečo tak veľké a bohaté – ten najlahodnejší drink plný chutí, vitamínov a antioxidantov. A to všetko je bez pridania cukru. Waterdrop má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli. Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky.


A prečo práve kocka? K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja Waterdrop, ktorý je skúmaný  a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše. Tajomstvo trvanlivosti malej kocky spočíva v čerstvosti každého ovocia a výťažku rastlín, z ktorých je zložené. Neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky pre zvýšenie trvanlivosti. Waterdrop, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života. Ponúka sa v rôznych chutiach, ktoré povzbudia pri náročnom dni alebo naopak upokoja pred spánkom.

Zdravý darček na Valentína – Waterdrop RELAX
Jedinečný darček na Valentína, ktorý poteší každého nadšenca zdravého životného štýlu. Waterdrop RELAX je rafinovanou kombináciou arónie a ibišteku, ktoré dopĺňa čerešňa Acerola. Harmonická a dokonalá chuť Waterdrop RELAX je ideálna pre pokojné chvíle po náročnom dni. Je plná vitamínov a antioxidantov. Waterdrop je v ponuke so širokým sortimentom mikrodrinkov, so sklenenými fľašami, dizajnovými puzdrami na e-shope, ktorý nájdete na stránke www.waterdrop.sk