Rad žuvacích bonbónov Mentos Choco s jedinečnou kombináciou karamelu a čokolády získal na Slovensku prestížne ocenenie. Vo Voľbe spotrebiteľov sa stal najlepšou novinkou roka v oblasti cukroviniek! Rozhodlo o tom 2 000 respondentov.

Voľba spotrebiteľov je známy program v celej Českej a Slovenskej republike, ktorý už 16-ty rok v Čechách a 6-ty rok na Slovensku monitoruje, oceňuje a podporuje nové výrobky uvedené na český a slovenský rýchloobrátkový trh. Ocenené produkty na Slovensku sú vyhlásené na základe prieskumu uskutočneného 2 000 respondentmi zo širokej verejnosti. Vďaka tomu je ocenenie celkom nestranné, takže má vysoké renomé. „Ocenenie Najlepšia novinka roka v oblasti cukroviniek si nesmierne vážime a ďakujeme všetkým spotrebiteľom za voľbu a dôveru v naše produkty,“ hovorí Jana Nová, brand manažérka značky Mentos CZ/SR.

Rad Mentos Choco s jedinečnou kombináciou karamelu a čokolády obsahuje celkom tri produkty: Mentos Choco, Mentos Choco White a Mentos Choco Mint.

Mentos Choco kombinuje chute mliečnej čokolády a karamelu, ktoré sa  ústach lahodne spoja v nečakane delikátny zážitok.

Mentos Choco White je ideálny pre všetkých milovníkov bielej čokolády. V kombinácii s lahodným karamelom poskytuje výnimočné spojenie chutí.

Mentos Choco Mint je tohtoročnou novinkou, ktorá si okamžite podmaní všetkých vďaka prepojeniu jemnej mätovej chuti s čokoládou a karamelom.

Trojicu produktov Mentos Choco kúpite v sieti predajní Tesco, Billa, Kaufland, Metro a na čerpacích staniciach OMV za odporúčanú cenu  0,75 € za 38 g balenie.

www.mentos.sk