Nová Harmonia je na stánkoch a určite vám nesmie chýbať!

Nájdete v nej úžasný, otvorený rozhovor s herečkou Zuzanou Fialovou o filmovej úlohe Čiara, o živote, pohľade na diéty, životný štýl, vzťahy…Zuzana hovorí, že momentálne zažíva najzábavnejšie obdobie vo svojom živote. Najprv bola mladá a bez skúseností, potom bola 20 rokov mama a to bolo na prvom mieste. Teraz už akoby nie je mama, pretože má dospelého syna. Má ešte málo rokov, má peniaze, úspešnú,  je bez dlhov a role si môže vyberať. Čo teraz robí so svojim životom? Ako ho žije? Aké hodnoty vyznáva?

V rubrike Krása sa pýtame, či je kultom krásy tvár bez mimiky, ako to žiaľ často vidíme. Lebo, starostlivosť o pleť má svoje pravidlá a to už od mladej pleti. Ani toto obdobie života by sme nemali zanedbať.

Slnko nám okrem dobrej nálady, dovolenky, voľných dní mohlo spôsobiť na tvári aj pigmentové škvrny. Nie však len slnko….Ako vznikajú, prečo a ako ich ošetrovať a prečo nezaberajú babské rady, o tom sme hovorili s MUDr. Máriou Petrášovou z Kliniky estetickej medicíny Dermapoint v Žiline.

V rubrike Móda sa pozrieme na Last minute pre váš šatník – lebo aj v septembri sa ešte chodí na letné dovolenky! O tom, čo nosíme v kabelke by vedela rozprávať každá žena, a my sa dozvieme, čo by nám v nej rozhodne nemalo chýbať.

Jemná koralová – pristane každej žene, na bežný i špeciálny deň, je kombinovateľná a v tejto farbe je aj množstvo doplnkov. Najžiadanejším z nich je náramok proti urieknutiu, ktorý sa dáva na ruku už malým bábätkám.

Trápia vás bolesti pri menštruácii? Nemali by a tieto bolesti by ste nemali ani zanedbávať. Prinášame návod na to, ako sa ich navždy zbaviť. Určite nevynechajte rubriku Zdravie!

Očkovanie – koľko len zachránilo životov a predsa sa o ňom vedie toľko diskusií. Nech už ste na strane toho či onoho tábora, prečítajte si názory najviac erudovaných lekárov k tejto problematike.

September je charakteristický začiatkom školského roku, takže sme sa zamerali na problematiku detskej imunity v kolektíve a v článku nájdete aj tipy, ako imunitu posilňovať.

Pozrite sa aj na to, na aké preventívne prehliadky máte nárok a možno ste o tom doteraz nevedeli.

Zdravá výživa prináša skvelý článok od Zuzany Liškovej, certifikovanej výživovej poradkyne metódy metabolic balance.

Dozviete sa tiež, prečo Japonci žijú dlho a zdravo, prinášame vám zdravé chutné recepty z vajec a mnoho ďalšieho.

Pridali sme rubriku o knihách, pretože ste chceli vedieť, čo je na trhu nové a keďže sa blížia dlhšie večery, siahnete radi po dobrej knižke. My sme nielen pridali tipy na čítanie, ale urobili aj recenziu na knihu Jarmily Slovákovej Neverná. A v podobnom duchu budeme pokračovať aj ďalej.

A určite si prečítajte v rubrike Vzťahy rozhovor s terapeutom Miroslavom Harantom. Budete mať pocit, že sa vás to týka. A dostanete mnoho odpovedí na to, prečo ste to doteraz nedokázali vyriešiť. Už budete vedieť.

Prajem vám príjemné čítanie a veľmi sa teším na vaše ohlasy. Ostatne, ako iste viete, odmeňujeme ich.

Andrea Hinková – Tarová