Balmain Hair Couture uvádza majstrovskú luxusnú starostlivosť o vlasyv – 5 Week Enriching Hair Treatment.

Jemné, ľahké a luxusné balzamy Balmain Hair Couture vlasy vyživujú, umožňujú im získať späť svoj mladistvý vzhľad. Udržujú prirodzenú hydratačnú rovnováhu vlasovej pokožky, uzatvárajú vlasové kutikuly, ktoré vyhladzujú a dodávajú im elasticitu. Výsledkom je zdravý vzhľad vlasov so žiarivým leskom.

Používa sa ako 5 týždňová kúra, vďaka spojeniu dvoch mimoriadne aktívnych látok: hodvábneho proteínu a kyseliny jantárovej, posilňuje a dlhodobo a účinne zlepšuje stav vlasov.

  • formula je obohatená o kyselinu jantárovú– prírodnú zložku z jantáru, ktorá preniká hlboko do štruktúry vlasu, podporuje distribúciu hodvábnych proteínov a vytvára ochrannú vrstvu okolo každého jedného bielkovinového reťazca. Spojením týchto dvoch mimoriadne aktívnych zložiek vzniká dlhodobý a účinný efekt rekonštrukcie vlasov. Majstrovské dielo medzi prípravkami vlasovej starostlivosti. Silná regenerácia a revitalizácia vlasov behom 5 týždňov.

    Arganový elixír z marockých stromov. Preniká do vlasov a vďaka svojej univerzálnej stavbe dodáva vlasom lesk, posilňuje a chráni poškodené vlasy. Revitalizuje vlasy po chemických zákrokoch, poškodené a suché vlasy aj rozdvojené končeky. Chráni pred poškodením horúcim vzduchom a pôsobením UV žiarenia. S antioxidačným účinkom. Šetrný k pokožke.
    Spôsob použitia: 5 túb pre päť samostatných aplikácií počas 5 týždňov. Raz v týždni naneste celý obsah tuby na vlasy ihneď po umytí. Aplikujte od korienkov až po končeky vlasov. Nechajte pôsobiť 10-15 minút a opláchnite.

Objem: 5 x 20 ml, 69,9 eur, exkluzívne v Marionnaud, www.marionnaud.sk